Výročný ples v hoteli Devín

Dámy v krásnych róbach a elegantní muži vchádzajú do hotela Devín. Vo foyer počuť hudbu harfy a my vás spolu s naším pánom riaditeľom vítame so šampanským. Celé mesiace sme pripravovali tento okamih. Malá fotka na pamiatku na červenom koberci a vy môžete vojsť do hlavnej sály, ktorá je pripravená na nezabudnuteľný príbeh. Slávnostné nasvietenie, biela výzdoba, sklené dekorácie ako zo zimnej rozprávky, kvety a pštrosie perá. Personál nastúpený v dvojradoch, kuchyňa v plnom prúde, tanečnice a moderátori, všetci pripravení na krásny večer.

Krásne tanečnice odštartujú večer plný očakávania a zohraté páry si môžu zatancovať prvý valčík. Po ňom moderátori vyspovedajú nášho šéfkuchára Ľuba Molnára, pán riaditeľ pripije na zdravie všetkých a s prianím príjemného večera môže obsluha začať nosiť postupne všetky chody fantastickej večere, ktorá upokojí a uspokojí telo i ducha našich hostí.

Moderátorská dvojica Katka Brychtová a Martin Nikodým s charizmou a eleganciou sprevádzali počas programu celý večer. Hlavná hviezda večera, Lina Mayer, svojím vystúpením pridala na magickom zážitku, ktorý bol umocnený vystúpeniami Samo Tomeček & Milujem Slovensko Band a cimbálovky Kuštárovci. Hudba bola naozaj pre každého, od moderných hitov až po tradičné slovenské melódie, čo vytvorilo jedinečnú atmosféru celého večera. Večera bola doplnená o slávnostný neskorší bufet.

Jedným z vrcholov večera bola bohatá tombola, ktorá pridala na vzrušení z možnosti vyhrať jedinečné ceny. Hostia povyhrávali krásne zážitky – ubytovanie na Zanzibare v novom česko-slovenskom areáli ZARIA Garden od spoločnosti Fair travel, wellness pobyt v hoteli Zochova chata, víkendový pobyt v luxusnom horskom chalete v areáli Mountain Chalets vo Valčianskej doline, pitný režim po celý rok od spoločnosti Budiš, destiláty od St. Nicolaus a mnoho iných zaujímavých cien.  

Výročný ples v Hoteli Devín nebol len o slávení významného míľnika v histórii hotela, ale aj o vytváraní nových príbehov a spomienok pre jeho hostí. Každý zúčastnený, si odniesol kúsok mágie domov, čím sa ples stal nezabudnuteľnou súčasťou ich osobných príbehov. Zažiť takýto večer plný radosti, tanca a hudby v prostredí, ktoré odráža bohatú históriu a tradíciu, bol skutočným potešením. Hotel Devín je nielen miestom s dlhou históriou, ale aj miestom, kde sa stále píšu nové príbehy.