ZRELAXUJTE SA V SRDCI BRATISLAVY

Načerpajte energiu po náročnom obchodnom stretnutí alebo si užite chvíle oddychu so svojou polovičkou. Relaxačný bazén s protiprúdom, fínska a parná sauna a ochladzovacia zóna vytvárajú ideálny priestor na dokonalý relax. Pre milovníkov aktívneho oddychu je k dispozícií Fitness centrum. Doprajte si čas pre seba a zavítajte za oddychom do srdca Bratislavy, do Hotela Devín****.

WELLNESS

Navštívte intímne Wellness centrum Hotela Devín a doprajte si čas pre seba. Uvoľnite sa v jednej z našich sáun alebo si zaplávajte v relaxačnom bazéne a nájdite stratenú energiu.

Spoznajte viac

MASÁŽE

Náš profesionálny tím masérov sa o vás dokonale postará. Bohatá ponuka masáží a príjemné priestory vytvárajú ideálny spôsob na potrebný oddych.

Spoznajte viac

FITNESS

V nadštandardne vybavenom Fitness centre dokonale spojíte relax a aktívny oddych, ktorý je pre telo tak potrebný. Prídete na iné myšlienky a odídete plný energie.

Spoznajte viac

Darčekové Poukazy

Potešte svojich blízkych alebo obchodných partnerov a obdarujte ich dokonalým zážitkom. Znamenitá gastronómia, štýlové ubytovanie v srdci hlavného mesta či oddych v našom Wellness centre, nepochybne urobia radosť vašim najbližším.

Viac