V historickom centre bratislavy

Pred vyše 60 rokmi privítal ikonický Hotel Devín**** svojich prvých hostí. Je bratislavskou konštantou už od roku 1954. Budova hotela je chránenou pamiatkou a jej hlavným architektom bol jeden z najvýznamnejších predstaviteľov funkcionalizmu v slovenskej architektúre Emil Belluš. Vďaka svojej výnimočnej polohe v centre hlavného mesta, vynikajúcim službám a tradičným hodnotám je Hotel Devín**** právom považovaný za ikonu Bratislavy a je ideálnym miestom pre rôzne spoločenské udalosti, stretnutia s priateľmi či obchodnými partnermi. Ubytovanie v štýlovo zariadených izbách korešponduje s historickým rázom tohto miesta a vysokým komfortom.

Náš tím

tlačové centrum

PRESS KIT STIAHNUŤ
HOTELOVÁ BROŽÚRA STIAHNUŤ
FOTKY VO VYSOKOM ROZLÍŠENÍ STIAHNUŤ

Galéria

Darčekové Poukazy

Potešte svojich blízkych alebo obchodných partnerov a obdarujte ich dokonalým zážitkom. Znamenitá gastronómia, štýlové ubytovanie v srdci hlavného mesta či oddych v našom Wellness centre, nepochybne urobia radosť vašim najbližším.

Viac

Žurnál Devín

Prečítajte si aktuality a zaujímavosti v našom Žurnále. Dozviete sa viac o Hoteli Devín****, aktualitách či sezónnych ponukách. Taktiež vám prinesieme zaujímavé informácie z centra hlavného mesta.

Viac