EVENTY

Hotel Devín je obľúbeným miestom nielen pre organizáciu pracovných stretnutí, ale aj rodinných osláv a neformálnych stretnutí. Precízny manažment vyčarí z recepcie, oslavy, banketu či konferencie podujatie podľa vašich predstáv.

Svadba

Nielen vďaka elegantnému prostrediu a nádhernému interiéru bude váš svadobný deň ako z rozprávky. Skúsený personál zaručí, že sa počas svadobnej hostiny nebudete musieť o nič starať a váš deň D bude nezabudnuteľný.

Zobraziť ponuku

Konferencia

Exkluzívne priestory v centre mesta s denným svetlom, profesionálnym ozvučením a najmodernejšou technikou. Konferencie, semináre alebo pracovné stretnutia budú vďaka výbornému manažmentu a službám zážitkom bez starostí.

Zobraziť ponuku

Oslava

V Hoteli Devín**** si užijete každú spoločnú chvíľu naozaj do sýtosti. Zorganizujeme vám oslavu presne šitú na mieru. Dokonalý zážitok umocní skvelé jedlo, bohatá ponuka nápojov a ústretový personál.

Zobraziť ponuku

Teambuilding

Náš profesionálny tím sa postará o každý detail a o kompletnú organizáciu teambuildingu. Zábavný či šporotvý program, exkluzívny servis a znamenitá kuchyňa sú len zlomkom toho čo v Hoteli Devín**** zažijete.

Zobraziť ponuku

Galavečer & Ples

Veľkolepé priestory s historickým nádychom sú dokonalým miestom pre usporiadanie galavečere alebo plesu. Vďaka výnimočnej polohe, veľkorysým priestorom a očarujúcemu dizajnu bude váš event naozaj nezabudnuteľný.

Zobraziť ponuku

Galéria

Žurnál Devín

Prečítajte si aktuality a zaujímavosti v našom Žurnále. Dozviete sa viac o Hoteli Devín****, aktualitách či sezónnych ponukách. Taktiež vám prinesieme zaujímavé informácie z centra hlavného mesta.

Viac