MENU
Vyberte dátum
Vyberte izby a počet hostí

ZÁŽITKOVÁ KUCHYŇA

Variť s láskou a vášňou, ctiť si tradíciu a históriu. To sú základne piliere, ktorými sa riadim pri svojej práci. Mojou obrovskou inšpiráciou bola moja stará mama, od ktorej čerpám dodnes. V momente, keď som dostal príležitosť pracovať ako šéfkuchár vo Francúzskej reštaurácií v Hoteli Devín****, tak som vedel, že svoje hodnoty môžem uplatniť na mieste, ktoré svoj príbeh píše už od roku 1954. Pri tvorbe jedálneho lístka som staval na tradičnej česko-slovenskej kuchyni a s úctou k pôvodným receptúram som jedlám dodal moderného ducha. Servírovanie jedál považujem za druh umenia a pokorou ho tvorím v súlade s elegantnými priestormi Hotela Devín**** pretkanými umeleckými dielami významných slovenských umelcov. S mojím tímom dávame do nášho remesla srdce, aby sme vám, našim cteným hosťom vytvorili nezabudnuteľné gastronomické zážitky na mieste s duchom histórie a tradície.

MAREK FOLTÍNŠÉFKUCHÁR

Café Devín

Miesto kde sa snúbi história s vysokým komfortom a noblesou. Privíta vás ponukou legendárnych raňajok, vynikajúcim menu a skvelou ponukou koláčov z vlastnej cukrárne.

Spoznajte viac

LOBBY BAR

Lobby bar ponúka pre svojich hostí široký výber miestnych domácich produktov, koňaky svetovej triedy, výber vín a bohatú ponuku našich tradičných dezertov.

Spoznajte viac