ZÁŽITKOVÁ KUCHYŇA

Variť s láskou a vášňou, ctiť si tradíciu a históriu. To sú základne piliere, ktorými sa riadi tím kuchárov v Hoteli Devín****. Pri tvorbe jedálneho lístka sme stavali na tradičnej česko-slovenskej kuchyni a s úctou k pôvodným receptúram sme jedlám dodali moderného ducha. Servírovanie jedál považujeme za druh umenia a s pokorou ho tvoríme v súlade s elegantnými priestormi Hotela Devín**** pretkanými umeleckými dielami významných slovenských umelcov. Celý tím dáva do svojej práce srdce, aby sme vám, našim cteným hosťom vytvorili nezabudnuteľné gastronomické zážitky na mieste s duchom histórie a tradície.

Francúzska reštaurácia

Tradičné slovenské špeciality, ale aj vyberané delikatesy z medzinárodnej kuchyne, či flambované dezerty, si môžete vychutnať v príjemnom prostredí Francúzskej reštaurácie.

Spoznajte viac

Café Devín

Miesto kde sa snúbi história s vysokým komfortom a noblesou. Privíta vás ponukou legendárnych raňajok, vynikajúcim menu a skvelou ponukou koláčov z vlastnej cukrárne.

Spoznajte viac

LOBBY BAR

Lobby bar ponúka pre svojich hostí široký výber miestnych domácich produktov, koňaky svetovej triedy, výber vín a bohatú ponuku našich tradičných dezertov.

Spoznajte viac