VZÁCNE OKAMIHY V INTÍMNYCH PRIESTOROCH

Francúzsku reštauráciu neminiete, uvidíte ju hneď ako vojdete do Hotela Devín****. Jej intímne priestory boli navrhnuté pri zrode hotela v roku 1954 a stále si zachovávajú svoju pôvodnú tvár. Nevtieravé leptané sklá od Ctibora Belana na oknách, dominantný obraz od Márie Medveckej, drevené obklady na stenách a citlivo zasadené zrkadlá v priestore vyvolávajú u starších Bratislavčanov krásne spomienky na mladosť. Priestor dýcha históriou minulého storočia a pamätníci hovoria, že tu zastal čas.

 

Na jedálnom lístku znovuotvorenej reštaurácie nájdete jednoduchú skladbu výborných francúzskych jedál zo starostlivo vybraných ingrediencií. Pri zostavovaní jedálnička sa šéfkuchár Ľubo Molnár inšpiroval tradičným receptom na Chateaubriand z roku 1890. Pochutíte si aj na klasických slimákoch na masle a jablkovom koláči Tarte tatin.

Navštívne našu instagramovú stránku, kde vás informujeme o novinkách a prinášame pohľad do zákulisia:

@francuzskarestauracia

 

REZERVOVAŤ STÔL

 

Rezervácie na telefónnom čísle +4212/59985852

Otváracie hodiny

Pondelok – Nedeľa • 11:30 – 22:00

MIESTO PRE VÝNIMOČNÉ UDALOSTI

Ideálny priestor na súkromné aj firemné podujatia:
  • Svadby
  • Rodinné oslavy (krsty, prijímania, birmovky, jubileá, kary…)
  • Výročia, stretávky, sviatočné obedy či večere
  • Konferencie, školenia, tlačové konferencie, pracovné porady
  • Rauty, firemné výročia, posedenia pre manažment
  • Exkluzívne degustácie vín a tvrdých alkoholov
Naša event manažérka vám pomôže pri plánovaní každého detailu, poskytne Vám množstvo nápadov a inšpirácií, či už ohľadom výzdoby, spoločenského programu či hudobnej kulisy, aby ste spoločne vytvorili zážitok pre Vašich hostí. Radi vás pozveme na šálku kávy a ukážeme vám, čo ponúkame. Dohodnite si stretnutie s našou event manažérkou.

KATARÍNA MACEJKOVÁ
+421 911 913 434
events@hoteldevin.sk

Café Devín

Miesto kde sa snúbi história s vysokým komfortom a noblesou. Privíta vás ponukou legendárnych raňajok, vynikajúcim menu a skvelou ponukou koláčov z vlastnej cukrárne.

Zobraziť ponuku

LOBBY BAR

Lobby bar ponúka pre svojich hostí široký výber miestnych domácich produktov, koňaky svetovej triedy, výber vín a bohatú ponuku našich tradičných dezertov.

Zobraziť ponuku

Darčekové Poukazy

Potešte svojich blízkych alebo obchodných partnerov a obdarujte ich dokonalým zážitkom. Znamenitá gastronómia, štýlové ubytovanie v srdci hlavného mesta či oddych v našom Wellness centre, nepochybne urobia radosť vašim najbližším.

Viac