Devíndielka v Hoteli Devín: Tvoríme priestor pre komunitu a kultúru

V Hoteli Devín**** sa snažíme o viac než len poskytovanie luxusného ubytovania a špičkových služieb. Naším cieľom je vytvoriť miesto, kde sa ľudia môžu stretávať, združovať a spoločne vytvárať nezabudnuteľné zážitky. Sme hrdí na to, že už 70 rokov stojíme ako pilier kultúry a komunity v našom meste.

Jedným z našich najobľúbenejších projektov sú Devíndielka – nedeľné divadielka pre rodiny s malými deťmi. Tento program sme vytvorili s myšlienkou priniesť kultúru a zábavu aj tým najmenším a umožniť rodinám stráviť kvalitný čas spoločne v prostredí nášho historického hotela.

Čo sú Devíndielka?

Devíndielka sú pravidelné divadielka, ktoré organizujeme priamo v priestoroch Hotela Devín****. Sú navrhnuté tak, aby deti a ich rodičia mohli spoločne stráviť nedeľné dopoludnie a spolu sa naobedovať v krásnej reštaurácií. Deti môžu objavovať svet rozprávok a príbehov, ktoré sme starostlivo vyskladali tak, aby bol program pre deti zábavný aj poučný. Deti vždy dostanú aj malý darček, ktorý súvisí s predstavením a ich radosť je o to väčšia. Devíndielka končia o 11:45, v čase obeda, ktorý si rodiny môžu vychutnať v krásnych priestoroch reštaurácie Café Devín. Prostredie povznáša ducha a dobré jedlo zlepšuje náladu. Náš šéfkuchár Ľubo Molnár zostavuje typické nedeľné obedy, z ktorých si vyberie každý.

Prečo to robíme?

V Hoteli Devín**** veríme, že našou úlohou je viac než len poskytovať služby. Sme tu pre komunitu a chceme byť miestom, kde sa rodiny môžu stretávať, učiť sa a príjemne tráviť svoj čas. Devíndielka sú naším spôsobom, ako podporiť rodinné hodnoty a priniesť kultúru aj tým najmladším členom našej spoločnosti. Divadielka sú na vysokej kvalitatívnej úrovni, profesionálne predstavenia sme starostlivo vyberali. Chceme, aby každý návštevník cítil, že Hotel Devín je miestom, kde je vítaný, kde môže zažiť niečo výnimočné a kde sa tvorí budúcnosť.

 

 

Historické prostredie, nezabudnuteľné zážitky

Náš hotel s bohatou históriou a jedinečnou atmosférou, v historickom centre Bratislavy poskytuje ideálne prostredie pre Devíndielka. Deti aj dospelí môžu zažiť kultúru v prostredí, ktoré dýcha históriou a eleganciou. Veríme, že práve vďaka tomuto spojeniu histórie a divadla dokážeme vytvárať nezabudnuteľné zážitky, ktoré si naši hostia odnášajú domov.

Príďte k nám aj vy

Ak hľadáte miesto, kde môžete stráviť kvalitný čas s rodinou, rozvíjať fantáziu svojich detí a zároveň si užiť krásny nedeľný program v historickom hoteli, Devíndielka sú pre vás tou správnou voľbou. Tešíme sa na vás v Hoteli Devín, kde tvoríme priestor pre komunitu, kultúru a rodinné hodnoty.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Hotel Devín****