IKONICKÁ REŠTAURÁCIA V HOTELI DEVÍN OD ROKU 1954

Darčekové Poukazy

Kúpiť darčekový poukaz

Otváracie hodiny

Pondelok – Nedeľa • 6:30 – 21:00

Denné business menu / Pondelok – piatok • 11:30 – 15:00

NEWSLETTER

Vitajte na mieste kde sa snúbi história s vysokým komfortom a noblesou – v ikonickom Café Devín. V priestoroch, ktoré sú dodnes späté s charakterom doby, architektúrou, zariadením, vybavením, servírovaním a ponukou, ktorá je doplnená o trendy súčasnosti. V Café Devín kladieme dôraz na to, aby hostia dostali okrem nadštandardných služieb, perfektný servis, jedinečnú ponuku jedál a nápojov aj dokonalý nezabudnuteľný zážitok z ich návštevy. Vychutnať si môžete legendárne raňajky, sezónne, obedové a à la carte menu. Vašu návštevu vždy osladia tradičné koláče a dezerty pripravované podľa pôvodných receptúr.
Zastavte sa a nadýchnite sa historickej atmosféry Café Devín a okúste znamenité gastronomické zážitky.

Navštívne našu instagramovú stránku, kde vás informujeme o novinkách a prinášame pohľad do zákulisia:

@cafedevin1954

Budeme veľmi radi ak sa podelíte so svojimi dojmami a pomôžete iným návštevníkom lepšie sprostredkovať svoj zážitok:

TRIPADVISOR

Terasa Café Devín

Terasa Café Devín  je neodmysliteľnou súčasťou ikonickej Café Devín**** na brehu rieky Dunaj, v srdci hlavného mesta. Dizajn terasy zachováva historický ráz tohto miesta, avšak modernú iskru dodávajú zelenkasté tóny a bohatá výsadba rastlín. Terasa Café Devín je ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi alebo obchodnými partnermi a taktiež na organizáciu rodinnej oslavy či svadby, alebo inej spoločenskej udalosti. Príďte a nechajte sa podmaniť dokonalou atmosférou starého mesta!

Cukráreň Café Devín

Cukráreň Café Devín nadviazala na tradíciu spojenú s legendárnou Kaviarňou v Hoteli Devín****. Veľa z našich hostí spomína na tie najlahodnejšie tradičné koláče a zákusky. Prepojením tradície a súčasnosti vznikajú v našej cukrárni umelecké diela v podobe tých najchutnejších dezertov. V ponuke nájdete ten najlepší krémeš, tradičné gaštanové pyré či modernejšie tartaletky. Či už si vychutnáte dezerty priamo v Café Devín, alebo si ich vezmete so sebou, nepochybne zažijete nebo na jazyku.

LOBBY BAR

Lobby bar ponúka pre svojich hostí široký výber miestnych domácich produktov, koňaky svetovej triedy, výber vín a bohatú ponuku našich tradičných dezertov.

Zobraziť ponuku

Špeciálne Ponuky

Garantujeme najlepšie ceny pri rezervácii na našej stránke.

– Zľava pri kúpe ubytovania bez raňajok.
– Zľava pri pobyte na viac nocí až do výšky 15%

Viac