Maid / cleaner

Informácie o pracovnom mieste

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Mzdové podmienky (brutto)
850 – 1 100 EUR/mesiacmzda sa skladá z jednotlivých zložiek: základná mzda + mesačné prémie + zákonné príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
– možnosť získať skúsenosti z hotelového prostredia
– zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
– sociálny program pre zamestnancov
– využitie služieb Spa centra počas určených hodín

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám prosím zašlite Váš aktuálny životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

pozitívny vzťah k upratovaniu
zmysel pre detail

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Beňová
Tel.: +421948110982
E-mail: benova@hoteldevin.sk