Čašník / servírka

Informácie o pracovnom mieste

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac. Mzda je rozdelená: základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy, zákonné príplatky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nápojov, a starostlivosť o raňajkový bufet a bar. Kompletný servis o zákazníka, objednávanie jedál a nápojov, príprava nápojov, práca s pokladňou. Starostlivosť o čistotu a pohodlie našich hostí v CAFE DEVÍN. V prípade potrieb výpomoc na iných oddeleniach hotela

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
– možnosť získať skúsenosti z hotelového prostredia
– zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
– sociálny program pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám môžete zaslať na emailovú adresu uvedenú nižšie. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– vyučený v odbore
– prax v zahraničí vítaná
– predchádzajúce skúsenosti s prácou Someliera, Barmana a Baristu vítaná
Ďalej vyžadujeme: pracovitosť, flexibilitu, spoľahlivosť, lojálnosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Majcin
Tel.: +421911766880
E-mail: majcin@hoteldevin.sk