3 tipy pre úspešnú konferenciu

Rovnako ako všetko v dnešnej rýchlej dobe, aj konferencie sú témou, ktorá sa mení a vyvíja. Máme pre vás 3 tipy na to, aby si z tej vašej odniesli účastníci čo najviac.

 

Skráťte prezentácie na 20 minút – Platforma TED skrátila prezentácie na maximálne 18 minút. Priniesla tak čerstvý vietor do našich hláv, ktoré po niekoľkých minútach začínajú strácať pozornosť. Venujte viac priestoru na otázky z publika. Ľudia sa sami spýtajú na to, čo ich zaujíma.

 

Stimulujte networking – Prestávkam sa na konferenciách venuje málo času. Nové kontakty však bývajú jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si účastníci z konferencie odnesú. Nenechajte nič na náhodu a organizujte aktivity, ktoré účastníkov spájajú a podporujú komunikáciu.

 

Vyberte vhodný typ sedenia – Psychologicky má každý typ sedenia iný účinok. „Kino“ alebo „školským“ sedením docielite jednosmerný efekt, kde prednášajúci rozpráva smerom do publika. Štvorcové stoly sú vhodné na biznis mítingy, kde sú partneri čiastočne rivalmi, za okrúhlym stolom sa vyjednáva mier.

Porozmýšľajte, čo chcete konferenciou docieliť vy a s organizáciou vám pomôžeme.

Kontaktujte naše eventové oddelenie TU a my vám pomôžeme, aby ste dosiahli stanovený cieľ.

Počas mesiacov január – marec so zľavami až do 30% z prenájmu priestorov.

Tešíme sa na vašu návštevu!