Francúzska reštaurácia

Doprajte si gastronomický zážitok v srdci starej Bratislavy

Menu á la Carte

Adresa

Hotel Devín
Riečna 4
811 02 Bratislava

Otváracie hodiny

11:30 - 15:00

18:00 - 22:00

Francúzska reštaurácia

Francúzska reštaurácia sa nachádza v Hoteli Devín v historickej časti Bratislavy na brehu rieky Dunaj. Už vyše pol storočia víta hostí svojím elegantným štýlom a tradičným vzhľadom.

Ponorte sa do tajov gastronómie a kulinárskeho perfekcionizmu, ochutnajte lahodné jedlá a vína v tradičnom štýle, doplnenom originálnymi dielami slovenských umelcov.

Gastronómia

Naši hostia sú pre nás skutočné dôležití, a preto v našej ponuke môžete nájsť okrem tradičných slovenských jedál aj špeciality z medzinárodnej kuchyne.

K dobrému jedlu vám radi odporučíme lahodné víno podľa vašej chuti alebo kvalitný koňak, ktorý si môžete nerušene vychutnať pri vašom stretnutí.

V našej ponuke nájdete nielen dezerty, ale i flambované špeciality, ktoré ulahodia nielen vašim chutiam, ale aj oku.

Vaše špeciálne požiadavky nie sú pre nás prekážkou, ale výzvou vyhovieť všetkým našim hosťom.

Čaro Francúzskej reštaurácie sa skrýva v kombinácii noblesy a tradície s kulinárskymi špecialitami, obohatenými o zaujímavé a moderné chute.

Šéfkuchár

Pre nášho šéfkuchára je prioritou, aby jedlo podávané vo Francúzskej reštaurácii bolo skutočným kulinárskym zážitkom lahodiacim všetkým zmyslom.

Tajomstvo jeho kuchyne tkvie v príprave tradičných slovenských jedlál obohatených o nové, moderné chute. Na svoje si prídu aj priaznivci medzinárodnej kuchyne, kde hra chutí a čerstvých a kvalitných surovín zohráva hlavnú úlohu.

Nechajte sa zlákať špecialitami od nášho šéfkuchára. Rád vám poradí a odporučí naše gurmánske delikatesy, za ktorými sa skrývajú myšlienky plné chutí.

Miroslav Milučký Šéfkuchár

Podujatia

Oslavy rodinných úspechov či výročí v historickom centre Bratislavy sa stanú príjemnými spomienkami na okamihy strávené s vašimi blízkymi. Precízny manažment vyčarí z vašej oslavy udalosť, ktorá bude presne podľa vašich predstáv.

 • Rodinné oslavy

  Intímna atmosféra a kulinárske umenie vám zaručia slávnostnú atmosféru v kruhu rodiny.

 • Promócie

  Oslávte rodinné úspechy spolu s vašimi najdrahšími v historickom centre starej Bratislavy.

 • Business obedy

  Pozvite svojho obchodného partnera a využite unikátnu kombináciu delikátnej kuchyne a intímnej atmosféry na zorganizovanie úspešného stretnutia.

Ocenenia

Francúzska reštaurácia Hotela Devín bola vďaka kvalite jedál a francúzskeho štýlu obsluhy ocenená v rokoch 2010 a 2011 prestížnym francúzskym gastronomickým sprievodcom Gault Millau.

 • Gault Millau 2011

Darčekový poukaz

kulinársky zážitok pre vaše zmysly

Gastronomický zážitok v podobe darčekovej poukážky na konzumáciu vo Francúzskej reštaurácii je ideálnym darčekom pre vašich blízkych, zamestnancov alebo obchodných partnerov.

Darčeková poukážka v hodnote 50 EUR:

 • Výber menu z jedálneho lístka reštaurácie, vrátane sezónnych ponúk
 • Intímna atmosféra reštaurácie v centre starej Bratislavy
 • Parkovanie počas návštevy Francúzskej reštaurácie zdarma

Poukážka v hodnote 50 EUR je vhodná ako darček k narodeninám, výročiu, pre obchodných partnerov, prípadne ako benefit pre vašich zamestnancov

Darčekové poukážky je možné zakúpiť priamo v reštaurácii alebo objednať prostredníctvom e-mailu. Po úhrade bankovým prevodom vám poukážky zašleme poštou.